13. jún 2024

O nás

Oblasť ekonomiky

Firma Willy – Ing. Gruška Viliam poskytuje komplexné služby v oblasti ekonomiky a účtovníctva pre fyzické a právnické osoby profesionálne viac ako 19 rokov.  

Klientami firmy sú najmä živnostníci podnikajúci v rôznych oblastiach, ale taktiež obchodné spoločnosti.                         Klientom vykonáva nielen služby vedenia účtovníctva, ale aj poradenstva v daňovej problematike, problematike miezd a poistných vzťahov.                                                                                                                                             V mene klienta jedná aj s inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia, daňovými úradmi a ostatnými úradmi.

Za obdobie jej činnosti firma zastupovala klientov taktiež pri rôznych kontrolách.                                                           Klienti a ich potreby sú stále na prvom mieste, preto sa im firma Willy – Ing. Gruška Viliam snaží byť oporou  pri riešení problémov súvisiacich s ich podnikateľskými aktivitami. K prioritám patrí vysoká úroveň poskytovaných služieb, diskrétnosť, kvalita služieb a dodržiavanie dohodnutých termínov. 

Ostatné služby

V rámci poskytovania skutočne komplexných služieb firma Willy – Ing. Gruška Viliam vykonáva činnosť dílera a zároven servisné stredisko pre spoločnosť MPR-Company, s.r.o. so sídlom v Brezne v oblasti ekonomického a účtovného softvéru  a registračných pokladníc - softvérových fiškálnych modulov MRP Sofis® a tiež fiskalizovaný registračných pokladníc MRP CRLX, ktorých ponuku nájdene na našich stránkach.Zabezpečuje servis, inštaláciu a poradenstvo.

Z ďalších činností je to správa systémov pomocou vzdialenej správy počítača, zabezpečenie dodávok softvéru od operačných systémov cez antivírusové systémy až po dodanie a inštalácie hardvéru podľa požiadaviek klienta s vypracovaním ponuky na mieru.

Profesná zodpovednosť a poistenie

Firma Willy - Ing. Gruška Viliam má uzatvorené poistenie profesnej zodpovednosti v ČSOB poisťovni, a.s.


 

Powered by www.prvy.sk

powered by prvy.sk